Detaylı Lastik Arama

Lastik Pazar’da, kamyon, iş makinesi, forklift ve otomobil lastiklerinin satışı sağlanmaktadır. Continental, Hankook, Barum, Matador, Goodyear, Laufenn, Rikken, Prielli, Lassa, Kumho, Michelin, Solideal (Camso) başta olmak üzere 35 markanın ürünleri sunulmaktadır

Stok Durumu Ve Hızlı Sevkiyat

Lastik Pazar, ihtiyacınız olan ürünleri en hızlı şekilde müşteriye ulaştırmak için tasarlandı, güçlü perakendeciliği sayesinde tüm Türkiye’ye ürün stoku ve sevkiyat imkânı sunmaktadır.

Güvenli E-Ticaret

SSL teknolojisi ile tarayıcı verilerinizi koruma altına alan lastikpazar.com web sitesi, size yalnızca ödeme aşamasında değil, bütün site içeriğinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Satın alma sürecinde, ödeme için kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde sunucularda kaydedilmeden bankalara aktarılır ve sitede yalnızca bankadan gelen onay ve hata mesajları ile işlem yapılır. Kartınız ile ilgili bilgiler, hiçbir şekilde Lastik Pazarı sunucularında kayıt altına alınmamaktadır.

Değişim Garanti İade Hakları

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satın alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İadesi yapılacak olan ürünler, lastikpazar.com 'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği durumda ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Değişim, iade ve garanti hakkındaki prosedürler ‘’İade Şartları’’ sayfamızda detaylı olarak sunulmaktadır.